DBAMY O ZDROWIE NASZYCH KLIENTÓW

Wypełnij formularz
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
COMPENSA ZDROWIE
NASZE BIURO
Centrala:

Horizon Personal Care sp. z o.o.

ul. Pańska 96 / 83

00 - 837 Warszawa

Infolinia:

22 133 98 98 (dla konsumentów)

22 133 98 90 (dla biznesu)

Fax: 22 432 08 37

email: BOK@hpc24.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek

9:00 do 17.00

 

Jeżeli chcesz się spotkać poza godzinami pracy lub w innej lokalizacji - zadzwoń na infolinię lub skorzystaj z formularza, żeby umówić spotkanie.

Compensa Zdrowie

Ubezpieczenie zdrowia w Compensie to gwarancja szybkiego dostępu do opieki medycznej w ramach prywatnych placówek na terenie całego kraju, duży wybór lekarzy specjalistów dostępnych bez skierowań oraz szeroki zakres badań diagnostycznych. Ubezpieczenia dedykowane są dla osób prywatnych oraz całych rodzin, które oczekują wysokiej jakości świadczonych usług.

Compensa MULTI Zdrowie to ubezpieczenie dla osób, które oczekują gwarancji ekspresowego dostępu do konsultacji lekarskich w ramach prywatnej opieki medycznej. Ubezpieczenie daje Tobie możliwość bezgotówkowego korzystania ze świadczeń medycznych w placówkach współpracujących z Compensą lub zwrot poniesionych kosztów za świadczenia medyczne zrealizowane w dowolnej, wybranej przez Ciebie placówce medycznej.

Ubezpieczenie dedykowane jest dla osób indywidualnych oraz rodzin, oczekujących opieki medycznej na najwyższym poziomie. 

COMPENSA MULTI ZDROWIE

Compensa Zdrowie to ubezpieczenie stworzone z myślą o zabezpieczeniu Twojego zdrowia i życia, które zapewnia szybki, nielimitowany i bezgotówkowy dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w ramach prywatnej opieki medycznej grupy LUX MED i placówek współpracujących.

Ubezpieczenie dedykowane jest dla osób indywidualnych oraz rodzin, oczekujących opieki medycznej na najwyższym poziomie. 

ZALETY
  • Bezgotówkowy dostęp do konsultacji i badań w sieci około 1000 placówek medycznych – placówek własnych grupy LUX MED. oraz placówek współpracujących na terenie całego kraju

  • Duży wybór lekarzy specjalistów dostępnych bez skierowań i bez limitów

  • Szeroki zakres badań diagnostycznych

  • Oferta rozszerzona o koszty leczenia za granicą w związku z nagłym zachorowaniem oraz protetykę stomatologiczną po wypadku

  • Przejrzysty i jasno określony zakres świadczeń

  • Brak wyłączeń chorób uprzednio występujących  

  • Wysoka jakość świadczonych usług

 

PLUS
MEDPLUS
COMPLEX
MEDCOMPLEX

Konsultacje lekarskie bez limitów, bez skierowania - internista, lekarz rodzinny, chirurg, okulista, dermatolog, otolaryngolod, pediatra, ortopeda, kardiolog, pulmunolog, neurolog, urolog, alergolog, gastrolog, diabetolog, endokrynolog, reumatolog, nefrolog

Zakres świadczeń w ubezpieczeniu zdrowotnym Compensa Zdrowie

Konsultacje lekarskie bez limitów, bez skierowania -onkolog, hematolog, chirurg naczyniowy, neurochirurg, proktolog, laryngolog dziecięcy, chirurg dziecięcy, neurolog dziecięcy

Konsultacje profesorskie - na podstawie skierowania od lekarza prowadzącego

Opieka ginekologiczna i prowadzenie ciąży w tym m.in.: nielimitowane konsultacje ginekologa bez skierowania, cytologia, mammografia, biopsja cienkoigłowa sutków z badaniem histopatologicznym, USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne, USG ginekologiczne (ocena ciąży), USG piersi, USG transwaginalne, USG scriningowe ginekologiczne, prolaktyna, kwas foliowy, hCG całkowite, Toxoplasma gondii, czystość pochwy

Nielimitowane wizyty domowe

Zabiegi ambulatoryjne: chirurgiczne, okulistyczne, urologiczne, otolaryngologiczne, alergologiczne

Szczepienie przeciwko grypie - 1 raz w roku, przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B

Badania diagnostyczne bez limitów, na podstawie skierowania od lekarza Partnera Medycznego

Podstawowe badania diagnostyczne, m.in. OB, morfologia z rozmazem, APTT, wskaźnik protrombinowy, elektrolity, glukoza, kreatynina, białko całkowite, cholesterol HDL, cholesterol LDL, cholesterol całkowity, trójglicerydy, amylaza, EKG spoczynkowe, spirometria, iniekcje itd.

Specjalistyczne badania diagnostyki laboratoryjnej w tym m.in.: badania hematologiczne, biochemiczne krwi, koagulologiczne, hormonalne, serologiczne, bakteriologiczne, histopatologiczne, markery nowotworowe, badania moczu i kału

Specjalistyczne badania diagnostyki obrazowej w tym m.in.:  RTG, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, endoskopia

Specjalistyczne badania czynnościowe w tym m.in.:  EKG, spirometria, densytometria, audiometria, EEG

Rehabilitacja

Profilaktyka stomatologiczna 1 raz w roku - stan uzębienie, usunięcie kamienia

Protetyka stomatologiczna po wypadku

Koszty leczenia za granicą

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

NIE

NIE

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

NIE

NIE

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

NIE

NIE

TAK

TAK

TAK

TAK

NIE

TAK

NIE

TAK

Compensa Zdrowie to aż 4 warianty ubezpieczenia, zapewniające bezgotówkowy dostęp do konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych i wielu innych świadczeń.

ZAKRES
DODATKOWE INFORMACJE

W celu zapoznania się z pełną ofertą ubezpieczenia Compensa Zdrowie zachęcamy do przeczytania ogólnych i szczególnych warunków ubezpieczenia, które odnajdziesz w oknie "Do pobrania".

Zachęcamy również do kontaktu z naszą infolinią lub umówienia spotkania z naszym Agentem , który chętnie porozmawia o Twoich potrzebach i przedstawi zakres ubezpieczenia dopasowany do Twoich potrzeb.

 

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic