DINERS CLUB LOT

Karta prywatna Diners Club LOT to pierwsza, niezależna od banku karta płatnicza dająca możliwość szybkiego zwiększenia stanu konta Miles & More i zdobywania darmowych biletów lotniczych oraz innych nagród. Z naszą kartą Twoje mile Miles & More nie przepadną!

Fast Trackna wybranych lotniskach.

W tym na Lotnisku Chopina w Warszawie.

 

Business class check in.

Z kartą Diners Club LOT nawet z biletem klasy ekonomicznej (PLL LOT) odprawisz się w "business class" na lotniskach w Polsce.

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej. 

Każda karta Diners Club ma w standardzie kompleksowy pakiet ubezpieczenia podróży zagranicznej do wartości 1 000 000 PLN. Ubezpieczenie zawiera między innymi koszty leczenia, zakupu lekarstw i transportu do kraju.

Zawieszki bagażowe. 

Posiadacz karty może zamówić specjalne, spersonalizowane zawieszki bagażowe. Ich charakterystyczny design dopracowywany przez lata minimalizuje ryzyko pomyłkowego zabrania Twojego bagażu przez innego pasażera.

Program Premiowy Diners Club. 

Przy każdej transakcji zbierasz punkty DC, które możesz wymieniać na mile w programie Miles & More. Na powitanie otrzymujesz od nas 2000 punktów!

Odroczony termin spłaty. 

Termin płatności karty Diners Club jest odroczony aż do 59 dni. Oznacza to poprawę Twojej płynności finansowej bez żadnego wysiłku.

Akceptacja kart. Karta jest akceptowana w ponad 26 milionach punktów handlowo-usługowych i w prawie wszystkich bankomatach na świecie.

Saloniki lotniskowe. 

Każdy Posiadacz karty ma zapewnione wejście do specjalnych stref komfortu i relaksu na wielu lotniskach świata.

Po kliknięciu w poniższy klawisz zostaniesz przekierowany/-a na strony DINERS CLUB POLSKA

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic