DINERS CLUB TRAVELER

Najlepsza karta dla młodych i dynamicznych podróżników. Dla wszystkich, dla których bezpieczeństwo i wygoda są najważniejsze.

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej. 

Karta Diners Club TRAVELER posiada w pakiecie kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 500.000 PLN. Dzięki temu nie musisz już szukać ubezpieczeń i ponosić dodatkowych kosztów. Ochroną poza Posiadaczem może być objęta również rodzina z nim podróżująca.

Program Lojalnościowy DC.

Przystąp do naszego programu i zbieraj punkty Diners Club przy każdej transakcji. Następnie wymieniaj je na mile w programie ClubMiles i zyskaj darmowe bilety lotnicze. Na powitanie otrzymasz od nas aż 1000 punktów!

Udogodnienia na lotniskach. 

Posiadacz karty ma możliwość odpłatnego skorzystania z specjalnych stref relaksu na wielu lotniskach świata. Poza tym na wybranych lotniskach dzięki Fast Track można przyspieszyć przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

Odroczony termin spłaty. 

Termin płatności w przypadku karty Diners Club jest odroczony aż do 59 dni. Oznacza to poprawę płynności finansowej Twojej firmy bez żadnego wysiłku.

Po kliknięciu w poniższy klawisz zostaniesz przekierowany/-a na strony DINERS CLUB POLSKA

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic