DINERS CLUB PREMIUM VINTAGE

Karta Diners Club Premium Vintage została stworzona dla wszystkich, dla których miarą bogactwa są nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim doświadczenia i emocje. Jeśli podróż jest dla Ciebie celem samym w sobie, a nie środkiem do osiągnięcia celu, gdy od życia chcesz czegoś więcej – zapraszamy Cię do klubu Diners Club Premium Vintage.

Assistance domowy
To usługi realizowane w przypadku zdarzenia losowego, kradzieży z włamaniem, awarii sprzętu AGD/RTV lub PC.

 

Concierge
Osobisty Concierge pomoże zarówno w organizacji spraw codziennych jak i realizacji nietypowych życzeń. Dokona zakupu biletów, rezerwacji w restauracji, hotelu czy lotu – w każdym miejscu świata.

 

Diners Club Safer World
Z myślą o poczuciu bezpieczeństwa naszych Klientów wraz z firmą MySafety opracowaliśmy pakiet Diners Club Safer World. Pozwala on odzyskać utracone przedmioty osobiste, a breloczek dołączony do kluczy ułatwi znalazcy zwrot w razie ich zgubienia.

 

Saloniki lotniskowe
Dzięki karcie Diners Club PREMIUM VINTAGE możesz zrelaksować się w jednym z 800 specjalnych saloników na lotniskach na całym świecie.

 

Fast Track
Z kartą Diners Club PREMIUM VINTAGE nie musisz czekać w kolejkach do kontroli bezpieczeństwa na lotniskach. Korzystaj z Fast Track i zyskaj czas i komfort podróżowania!

 

Fast Track na Lotnisku Chopina
Posiadając kartę Diners Club PREMIUM VINTAGE możesz korzystać z Fast Track na największym i najbardziej ruchliwym lotnisku w Polsce, zyskując w ten sposób bezcenny czas i poczucie komfortu!

 

Program premiowy DC
Aktywnie korzystaj ze swojej karty i wymieniaj punkty zdobyte dzięki transakcjom kartą na mile w największym w Europie programie lojalnościowym dla osób podróżujących: Miles & More.

 

Program lojalnościowy DC
Umożliwia wymianę zebranych punktów na mile, które wykorzystasz na Platformie Rezerwacyjnej ClubMiles, kupując dowolny bilet lotniczy lub rezerwując hotel w dowolnym miejscu na świecie.

Po kliknięciu w poniższy klawisz zostaniesz przekierowany/-a na strony DINERS CLUB POLSKA

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic