Zostań naszym Partnerem
Co zyskasz? 

Przede wszystkim - umowę o współpracy i jasno określone zasady wynagradzania. Działamy na wielu płaszczyznach - nie tylko w ubezpieczeniach... Możliwości zarabiania jest wiele. Wypłacamy prowizje w wysokości nawet do 25% - co niewątpliwie jest najwyższym współczynnikiem na rynku. Po drugie - zyskasz dostęp do bazy naszych Klientów w Twoim regionie, będziesz pełnić rolę opiekuna - to są dodatkowe profity wynikające ze współpracy z nami. Po trzecie - będziesz uczestniczyć w budowaniu sukcesu jedynej takiej firmy w Polsce... Sami ją kształtujemy i tworzymy od podstaw... Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć...

NASZE BIURO
Centrala:

Horizon Personal Care sp. z o.o.

ul. Pańska 96 / 83

00 - 837 Warszawa

Infolinia:

22 133 98 98 (dla konsumentów)

22 133 98 90 (dla biznesu)

Fax: 22 432 08 37

email: BOK@hpc24.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek

9:00 do 17.00

 

Jeżeli chcesz się spotkać poza godzinami pracy lub w innej lokalizacji - zadzwoń na infolinię lub skorzystaj z formularza, żeby umówić spotkanie.

Dane osobowe:
  1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych jest Horizon Personal Care sp. z o.o. z siedzibą w (00-837) Warszawa ul. Pańska 96/83.

  2. Dane osobowe Użytkowników, będących osobami fizycznymi, przetwarzane są przez Administratora danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

  3. Dane dotyczące Użytkownika, w tym dane osobowe, będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne w związku z procesem rekrutacji a następnie zostaną usunięte z systemu teleinformatycznego Administratora danych osobowych.

  4. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i ich usunięcia. Skorzystanie z uprawnienia o którym mowa w zdaniu poprzednim możliwe jest poprzez pisemny kontakt Użytkownika z Administratorem danych osobowych. W przypadku usunięcia danych warunkujących korzystanie z wyodrębnionych zasobów Serwisu HPC24 oraz ofert dostępnych w jego ramach, Użytkownik traci możliwość korzystania z nich.

  5. Wysyłając zgłoszenie "Aplikacja o pracę" wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sposób opisany powyżej

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic