MISTRZOWSKA PROMOCJA

Masz kartę LOTOS BIZNES?

Aktywuj za darmo Pakiet MOTO HPC24

BUTTON HOMEPAGE.png
BUTTON PROMO.png
BUTTON PAKIET GRATIS.png

Każdy, kto ma kartę paliwową LOTOS BIZNES może skorzystać

z MISTRZOWSKIEJ PROMOCJI
i aktywować na próbę Pakiet MOTO HPC24

Czym są Pakiety MOTO HPC24?

Stworzyliśmy nowatorski model serwisowania pojazdów dostępny dla każdego - nawet jeżeli masz tylko jeden samochód możesz skorzystać z naszych serwisów samochodowych - mamy ponad 1000 warsztatów samochodowych w całej Polsce, 

Co zyskam jak aktywuję Pakiet na Próbę?

"Pakiet Na Próbę" umożliwia dostęp do wszystkich usług moto dostępnych dla Klientów HPC24. Przez 3 miesiące możesz korzystać bez ograniczeń z serwisów flotowych i opieki Menadżera Floty na takich samych zasadach jak inni Klienci HPC24. Po tym okresie sam zdecydujesz, czy chcesz z nami współpracować czy nie.

W jaki sposób mogę aktywować "Pakiet Na Próbę"?

Żeby aktywować "Pakiet Na Próbę" musisz spełnić dwa warunki - być Klientem LOTOS BIZNES (musisz posiadać kartę paliwową) oraz wypełnić poniższy formularz i zaakceptować regulamin "Pakietu Na Próbę".

Czy jeżeli nie posiadam karty LOTOS BIZNES też mogę skorzystać z promocji?

Niestety nie. Promocja dedykowana jest dla wszystkich Klientów LOTOS BIZNES. Ale nie martw się - możesz zaznaczyć w formularzu, że nie posiadasz karty LOTOS BIZNES i uzupełniając dane możesz poprosić o jej wydanie. Kartę otrzymasz pocztą a "Pakiet Na Próbę" aktywujemy automatycznie.

Jeżeli mam w firmie 3 samochody to ile "Pakietów Na Próbę" mogę aktywować?

Możesz aktywować w promocji tyle pakietów ile masz kart paliwowych. Jeżeli chciałbyś aktywować więcej pakietów lub inne pakiety - skontaktuj się z nasząinfolinią dla biznesu pod numerem 22 133 98 90

Czy jeżeli aktywuję "Pakiet Na Próbę" to będę mógł skorzystać z promocji organizowanych dla  Klientów HPC24? 

Oczywiście - po aktywacji za darmo "Pakietu Na Próbę" zyskasz dostęp do wszystkich produktów i usług HPC24 co oznacza, że przez czas obowiązywania Pakietu będziesz pełnoprawnym Klientem HPC24 z dostępem zarówno do promocji (np. opony NOKIAN) jak i do naszych usług i serwisów flotowych.

1
2
3

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic