Tankuj taniej
do 16 gr / litr 

"TANKUJ TANIEJ NA STACJACH LOTOS"

We współpracy z LOTOS PALIWA S.A. oferujemy naszym Klientom którzy mają prywatne samochody tańsze paliwo. Każdy posiadacz naszego Pakietu Serwisowego może bezpłatnie otrzymać kartę rabatową dzięki której będzie mógł tankować taniej. Różnice w cenie wynoszą aż do 16 groszy na litrze paliwa... Jest to wyjątkowa oferta tylko dla Klientów HPC24 będących konsumentami a więc nie posiadających samochodów  służbowych... Kliknij "Dalej", wypełnij zgłoszenie a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu wydania karty rabatowej.

DINERS CLUB

i HPC24

MASZ KARTĘ DINERS CLUB?

promocja dla posiadaczy kart DINERS CLUB - usługi HPC24 w specjalnych cenach! Jeżeli nie masz karty DINERS CLUB - zaaplikuj klikając "DALEJ" i zyskaj 59 dni bez odsetek a do tego przywileje dostępne TYLKO dla Klientów DINERS CLUB i HPC24 - m.in. dodatkowe rabaty -5% na części i serwis, ubezpieczenia i inne benefity, w tym fast tracki i wstęp do saloników lotniskowych. Jeżeli często jesteś w drodze - to jest oferta dla Ciebie...  Jeżeli chciałbyś poznać pełną ofertę - skontaktuj się z naszym konsultantem. Promocja zarówno dla konsumentów jak i Klientów biznesowych!

Opony NOKIAN dla Klientów HPC24

IDZIE ZIMA, MASZ OPONY?

Oferta specjalna dedykowana tylko dla Klientów HPC24 - opony NOKIAN w najniższych cenach w Polsce - rabaty do -35% od cen katalogowych a dodatkowo przechowanie już od 29,99 zł za pierwszy sezon. NOKIAN jest fińskim producentem opon, który od lat zdobywa nagrody w testach. Przejdź dalej i wyślij zapytanie do naszego konsultanta - z chęcią pomożemy dobrać najlepsze opony do Twojego samochodu. Oferta skierowana zarówno dla Klientów biznesowych jak i konsumentów. Ponadto sprzedawane przez nas opony wyprodukowane zostały w 2019 roku

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic