NASZE BIURO
Centrala:

Horizon Personal Care sp. z o.o.

ul. Pańska 96 / 83

00 - 837 Warszawa

Infolinia:

22 133 98 98 (dla konsumentów)

22 133 98 90 (dla biznesu)

Fax: 22 432 08 37

email: BOK@hpc24.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek

9:00 do 17.00

 

Jeżeli chcesz się spotkać poza godzinami pracy lub w innej lokalizacji - zadzwoń na infolinię lub skorzystaj z formularza, żeby umówić spotkanie.

NIE RYZYKUJ, ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻEMY CI POMÓC

Pod jednym numerem telefonu uzyskasz kompleksową ofertę - nie tylko ubezpieczeniową. Pomagamy na wiele sposobów.

NIE RYZYKUJ, ZADZWOŃ
I DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻEMY CI POMÓC

Pod jednym numerem telefonu uzyskasz kompleksową ofertę - nie tylko ubezpieczeniową. Pomagamy na wiele sposobów.

UBEZPIECZENIA

Zdrowie i opieka medyczna

Ubezpieczenie zdrowia w Compensie to gwarancja szybkiego dostępu do opieki medycznej w ramach prywatnych placówek na terenie całego kraju, duży wybór lekarzy specjalistów dostępnych bez skierowań oraz szeroki zakres badań diagnostycznych. Ubezpieczenia dedykowane są dla osób prywatnych oraz całych rodzin, które oczekują wysokiej jakości świadczonych usług.

Compensa Zdrowie

Bezgotówkowe świadczenia medyczne we wskazanych placówkach grupy LUX MED oraz innych placówkach współpracujących.

 

Compensa Multizdrowie

Nielimitowany i bezgotówkowy dostęp do ponad 1700 Rekomendowanych Placówek Medycznych lub zwrot kosztów za konsultacje i badania w dowolnie wybranej placówce.

Dom i mieszkanie
W podróży

Podstawą każdej dobrze zaplanowanej wycieczki jest plan awaryjny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – zachorowania, pobytu w szpitalu, czy zagubienia bagażu. 

Ubezpieczenie w podróży Compensa Voyage to zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich, które pomoże w stresowych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy podróż ma charakter turystyczny czy służbowy, Compensa zapewnia nieustanną opiekę.

NNW

NNW to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków skutkujących trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią Ubezpieczonego. Jeśli ulegniesz takiemu zdarzeniu Compensa wypłaci Tobie lub Twoim bliskim świadczenie, które pomoże opłacić koszty leczenia i rehabilitacji oraz wypełni lukę finansową spowodowaną nieobecnością w pracy.

Elastyczna konstrukcja ubezpieczenia pozwala na dopasowanie poziomu ochrony do potrzeb i preferencji osób indywidualnych, rodzin oraz uczniów i pracowników placówek oświatowych. Ponadto NNW w Compensie to również specjalne warunki ubezpieczenia dla grup strażackich.

 
 
 
 
 
 
 

Ubezpieczenie majątku w Compensie to kompleksowa ochrona domów i mieszkań wraz z ich wyposażeniem, budynków i budowli znajdujących się na terenie posesji oraz życia i zdrowia osób przebywających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Elastyczna konstrukcja ubezpieczenia oraz liczne klauzule dodatkowe pozwalają na dopasowanie produktu do Twoich potrzeb i preferencji.

Compensa Rodzina

Pakiet ubezpieczeń stworzony z myślą o zabezpieczeniu domu lub mieszkania wraz z wyposażeniem oraz zdrowia i życia domowników.

Compensa Mój Dom II

Ubezpieczenie domu lub mieszkania wraz z wyposażeniem od wszelkich ryzyk oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeń dodatkowych.

NNW Indywidualne

Ubezpieczenie dla osób indywidualnych i grup oraz szczególne warunki ubezpieczenia dla strażaków.

NNW Szkolne

Ubezpieczenie dla uczniów 
i pracowników placówek oświatowych.

Samochód

Compensa Komunikacja to pakiet ubezpieczeń stworzony z myślą o zabezpieczeniu pojazdu, kierowcy i pasażerów przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń.

Autocasco

Ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia, utraty lub zniszczenia Twojego pojazdu.

OC

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych.

Dla rolników

Ubezpieczenie gospodarstwa rolnego to pakiet ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne.

Ubezpieczenie przeznaczone jest szczególnie dla rolników, którzy chcieliby kompleksowo, jedną polisą, ubezpieczyć swoje budynki, mienie ruchome, zwierzęta gospodarskie, pojazdy wolnobieżne, a także odpowiedzialność cywilną związaną z posiadaniem gospodarstwa rolnego i w życiu prywatnym.

OC rolników

Obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego.

Ubezpieczenie budynków rolniczych

Obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego

Ubezpieczenia dobrowolne

Dobrowolne ubezpieczenia mienia oraz OC w życiu prywatnym dają szereg możliwości.

Dla firm - Małe i Średnie Przedsiębiorstwa

Ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw w Compensie to przede wszystkim nowoczesne pakiety, które w kompleksowy sposób pozwalają zabezpieczyć mienie firmy oraz jej interesy na wypadek wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. 

Ubezpieczenia MSP pozwalają również na zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników oraz ich rodzin, a także zapewniają ochronę w przypadku podróży służbowych.

Ubezpieczenie mienia i OC

Kompleksowe pakiety ubezpieczeń firmy.

Ubezpieczenie zdrowia

Prywatna opieka medyczna pracowników i ich rodzin.

Podróż służbowa

Ubezpieczenie zagranicznych wyjazdów służbowych.

Dla firm - Korporacje

Ubezpieczenia dużych podmiotów w Compensie to przede wszystkim specjalistyczne ubezpieczenia majątku przedsiębiorstwa, odpowiedzialności cywilnej związanej z posiadaniem i prowadzeniem przedsiębiorstwa oraz ubezpieczenie mienia w transporcie. 

Ubezpieczenia korporacyjne pozwalają również na zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników oraz ich rodzin, a także zapewniają ochronę w przypadku podróży służbowych.

Ubezpieczenie majątku

Specjalistycznie ubezpieczenia majątku firmy.

  • Ubezpieczenia mienia i utraty zysku

  • Ubezpieczenia maszyn i urządzeń oraz sprzętu elektronicznego

  • Ubezpieczenia budowy i montażu

  • Ubezpieczenia transportowe

  • OC działalności 

Ubezpieczenie zdrowia

Dostęp do prywatnej służby zdrowia dla pracowników i ich rodzin.

Podróż służbowa

Ubezpieczenie zagranicznych wyjazdów służbowych.

© 2019 Horizon Personal Care sp. z o.o.               >>>     Zadzwoń do nas: 22 133 98 98                >>>   Znajdź nas:

  • Facebook Basic
  • LinkedIn Basic